Кошик
370 відгуків
Fish Fiery
+380 (99) 203-07-77

Бойли

Ваша риболовля з використанням в якості наживки бойлов при лову коропових риб є найрезультативнішою. У порівнянні з іншими видами приманок, бойловые виграють за рахунок простоти застосування, надійності закріплення на снасті, а також завдяки здатності одночасно і їжею, і наживкою у вигляді бойла. Крім цього, риболовля із застосуванням такої принади виключає поклевку дрібних риб, які тільки заважають, так як вона просто не в змозі проковтнути бойл, призначений для великих екземплярів. У нашій країні про бойлах довідалися порівняно недавно, але в європейських країнах вони успішно використовуються протягом довгих десятиліть, так що вам досить зайти в наш рибальський магазин і вибрати те що вам потрібно.

Бойл – це зварений кульку з тіста, приготовленого для риболовлі за особливим рецептом. В даний час в карпфишинге – коропової риболовлі – бойли для лову коропа як насадка не мають суперників. На апетитні кульки риба ловиться протягом усього періоду відкритої води, і навесні, і влітку, і восени.

Різновиди

Бойли на карпа поділяють за кількома категоріями: кольором, розміром, запахом і смаком. Але основною класифікацією при виборі насадки є її призначення і ступінь плавучості.

Тонуть. Ці кульки мають негативну плавучість і просто лежать на дні. Використовується цей тип бойлов при лові на ділянках з твердим дном.

Плаваючі бойли. Мають позитивну плавучість. Використовуються на мулистому дні, як самостійно, так і в комбінації з захованими кульками.

Нейтральні. Суспендери, здатні триматися в будь-якому шарі води.

Порошать бойли. Ці кульки при попаданні у воду починають повільно віддавати частинки тіста, створюючи привабливу каламуть. Порошать бойли особливо гарні навесні в чистій воді, в цей час вони здатні залучити рибу здалеку.

Прикормочные бойли. Назва говорить сама за себе. Для підгодовування використовують шлюб, отриманий при виготовленні, або кульки невеликих розмірів і менш насичених ароматикою

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner